Capital Value breidt zorgvastgoedteam uit

Nieuws 1 dec 2022

Per 1 december is het team dat zich binnen Capital Value bezighoudt met zorgvastgoed & seniorenhuisvesting uitgebreid met twee nieuwe medewerkers. Malou Krol treedt in dienst als junior vastgoedadviseur. Zij werkte eerder in het zorgvastgoed consultancy team bij CBRE. Mark van Beek start als junior taxateur binnen het segment zorgvastgoed en rondde onlangs zijn studie Bouwkunde af aan de TU Delft.

Manon Kuipers, directeur zorgvastgoed bij Capital Value: “De ambities in het segment zorgvastgoed zijn hoog. De komende jaren moet 1 op de 3 woningen van de gehele woningbouwopgave geschikt zijn voor ouderen. Wij krijgen steeds meer vragen van corporaties, beleggers, zorginstellingen, gemeenten en ontwikkelaars die hier een bijdrage aan willen leveren. Door ons team uit te breiden kunnen wij aan de vraag blijven voldoen en onze kwaliteit waarborgen. Wij zijn dan ook blij dat Malou en Mark ons team komen versterken.”