Capital Value nummer 1 adviseur op de vastgoedbeleggingsmarkt

Nieuws 2 sep 2019

Capital Value is qua transactievolume opnieuw de grootste adviseur op de woningbeleggingsmarkt. Dit blijkt uit de recent gepubliceerde halfjaarlijkse ranking van PropertyNL/Ventu Research. Door de groei van onze organisatie én de toename van het aantal woningbeleggingstransacties zijn wij inmiddels ook de grootste adviseur op de totale vastgoedbeleggingsmarkt. 

Trots op het resultaat
Wij zijn enorm trots op het resultaat. Met ons team van professionals zetten wij ons dagelijks in om de beste resultaten te behalen. Dit kan niet zonder het vertrouwen van onze opdrachtgevers. Wij nemen dan ook graag de gelegenheid u te bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen Wij zullen ons de komende jaren blijven inzetten om dit succes te evenaren. Heeft u een vraag over uw woningportefeuille? Wij zijn u graag van dienst met het begeleiden van een transactie, taxaties of strategisch advies!

Ons team
Wilt u weten met welk team we dit resultaat bereiken? Graag stellen wij ons team aan u voor.