Luuk Geerligs naar Capital Value Taxaties

Nieuws 4 jun 2024

Per 1 juni is het taxatieteam van Capital Value uitgebreid met Luuk Geerligs. Als junior taxateur zal hij het team van register-taxateurs ondersteunen bij het uitvoeren van woningbeleggingstaxaties voor financiële instellingen.

Luuk heeft zijn bachelor in Sociale Geografie en Planologie aan de Universiteit Utrecht behaald. Onlangs rondde Luuk zijn master Real Estate Studies af aan de Rijksuniversiteit Groningen, waar hij ook een rol binnen het bestuur van de Real Estate Club Groningen vervulde.

Natálie Verhoef, directeur taxaties: “We zijn blij met de uitbreiding van ons team om aan de vraag naar taxaties te blijven voldoen. We werken graag met professionals die de ambitie hebben om door te groeien naar register-taxateur. Door middel van ons opleidingstraject is een groot aantal junior taxateurs binnen ons team inmiddels doorgegroeid. We wensen Luuk veel plezier en succes binnen ons team.